“ПОЧУТИ ОДНЕ ОДНОГО”
ЗАВДАННЯ
Здається, все нормально в нас з гендером. Так жили наші мами, тата й бабусі, це традиція, усі звикли. У чому ж проблема?
Власне завдання й полягало в тому, щоб актуалізувати тему гендерної рівності в суспільстві, ініціювати дискусію.

РІШЕННЯ
Ми розділили кампанію на два етапи. Перша хвиля допомагала кожному зрозуміти, чи стосується проблема гендерних стереотипів його особисто.

На сайті проєкту можна було пройти тест на тему «Як ви думаєте, що думає про вас протилежна стать» і звірити свої результати з даними соцопитування.
Щоб розкрити проблему рівності в життєвих ситуаціях, до проєкту долучилися сучасні письменники, що створили оригінальні оповідання й есеї.
ДРУГИЙ ЕТАП БУВ МАСОВІШИМ.
Alina Pash і Freel спеціально для проєкту написали пісню «Не пили», на яку був знятий кліп, а потім за його мотивами й ролик для TV.

